Balatonfüredi Krisztus Király Plébánia
Üdvözöljük honlapunkon

A héten tartandó nagyböjti lelkigyakorlatos triduum időpontja: március 20., 21. és 22., péntek, szombat és vasárnap. A lelkigyakorlatos szentmisék este 6 órakor kezdődnek (szombaton is!). A lelkigyakorlatot ft. Nagy Károly apát-kanonok, esperes, a veszprémi Szent Mihály bazilika-főszékesegyház plébánosa tartja. A vasárnapi szentmise után kiszolgáltatjuk a betegek szentségét. A szentmisék előtt és alatt lesz gyónási lehetőség. Pénteken reggel a ¼ 8 órai szentmise elmarad!

Március 23-án délután 4 órakor ministránsfoglalkozás lesz.

Március 25-e, szerda Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepe (Urunk születésének hírüladása), mely tanácsolt ünnep. A plébániatemplomban délelőtt 9 és este 6 órakor, Arácson délelőtt 11 órakor van szentmise. A Kerektemplomban nem lesz szentmise.

Asztali nézet